< /td>

28 травня 2021
Свято Останнього дзвоника!Вітаємо випускників 2021!
Всім учням й педагогам, працівникам ліцею гарного відпочинку

25 травня 2021
«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»Ліцей № 227 імені М.М. Громова долучився до челенджу «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Дана соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelez International Foundation, спрямована на популяризацію здорового способу життя та розвитку свідомого ставлення школярів до власного здоров’я!
Метою програми є формування всеукраїнської мережі здорових шкіл, які надихають одна одну на творчий підхід до теми здоров’я та позитивних трансформацій шкільного життя!
Протягом чотирьох тижнів (26 квітня - 24 травня 2021 р) в рамках реалізації челенджу учасники виконували творчі активності та завдання, присвячені різним аспектам здорового способу життя, розвитку фізичних активностей, популяризації здорового харчування та здорового простору. Головним результатом участі в заходах є море позитивних емоцій, активізація всієї ліцейної спільноти, сталі зміни у шкільному житті та набуття учнями корисних звичок!
Для отримання більш детальної інформації про проведені заходи, перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/lyceum227/

22 травня 2021
Безпечна дорога додому!21 травня учні ліцею взяли участь в Єдиному національному уроці з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

18 травня 2021
До Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу18 травня 2021 року для учнів 5-х класів було проведно проведено урок пам'яті до Дня боротьби за права кримськотатарського народу – 77-ї річниці депортації кримських татар з території Криму. Під час уроку пам'яті звернулися до історичних передумов трагічних подій 18 травня 1944 року, розглянули поняття геноциду, депортації, толерантності, говорили про причини, методи та наслідки депортації кримськотатарського народу та вшанували пам'ять жертв депортації хвилиною мовчання.
Учні такрж переглянули уривки з фільму «Хайтарма», обговорили побачене та почуте, висловили свою думку та почуття. 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

07 травня 2021
#Пам'ятаємо_Перемагаємо!
#До_Дня_перемоги_над_нацизмом_у_Другій_світовій_війніЩороку Україна вшановує подвиг українського народу в Другій світовій війні, його вагомий внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції: 8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні старших класів провели екскурсії до Музею бойової слави 3-ї Повітряної армії для учнів 3-х класів. Учнівське самоврядування ліцею підготувало інформаційний вісник "Пам’ятаємо! Перемагаємо!"

07 травня 2021
До Дня Перемоги!Вітаємо учня 9-Б класу Петренка Бориса з перемогою в ІІ Медійному пошуково-дослідницькому конкурсі учнівської молоді м. Києва «Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора», приуроченому перемозі над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Робота присвячена Василю Куценку, мешканцю Теремків-2, ветерану Другої світової війни.

06 травня 2021
Урок звитяги!
До Дня пам'яті та примирення!6 травня 2021 року в ліцеї відбулися уроки звитяги, присвячені Дню пам'яті та примирення.
Під час заходів учням було висвітлено про події Другої світової війни та шлях, який пройшов український народ за роки війни.

26 квітня 2021
#Чорнобиль_35!26 квітня 2021 року учнівське самоврядування ліцею провело круглий стіл «Мужність і біль Чорнобиля».
Лідери старших класів підготували змістовну інформацію про трагедію та розповіли про перебіг катастрофи на Чорнобильській АЕС.
У кінці засідання вшанували пам'ять ліквідаторів Чорнобильської АЕС, які ціною життя зупинили пожежу на атомній станції.

15 квітня 2021
Дистанційні будні!Триває дистанційне навчання. Ми стали сильнішими, досвідченішими, мудрішими. Нелегко, непросто, але можливо!
Так починається стрімкий саморозвиток.
Розширилися можливості проведення он-лайн зустрічей, нарад. Ми навчилися проводити зустрічі з величезними групами людей, не виходячи з кабінету. Комп'ютер, телефон, навушники замінили зали засідань. Але, єдине, це не дає можливості обміну емоціями.
Ми розпочали підготовку до нового навчального року. Відпрацьовували управлінський контроль за дистанційним навчанням.

15 квітня 2021
Дистанційні будні!15 квітня 2021 року до 100-річчя з дня народження українського військового льотчика, учасника вигнання нацистів з території України, льотчика-космонавта, генерал-лейтенанта авіації Георгія Берегового відбувся круглий стіл "Георгій Береговий. Зірковий шлях" у форматі відеоконференції на платформі Zoom. Під час засідання круглого столу учні були ознайомленні з життєвим шляхом Георгія Берегового, який в роки Другої світової війни командувачем ескадрильї 3-ї Повітряної армії здійснив 186 бойових вилетів, а в 1968 році здійснив космічний політ в космос.

25 березня 2021
ПАМ'ЯТІ ЛЮДМИЛИ КУЗЬМІВНИ БІЛЕЦЬКОЇ!Сьогодні 25 березня 2021 року не стало ПЕРШОГО директора нашого ліцею Білецької Людмили Кузьмівни.
Заслужений діяч освіти України, народна майстриня України! Вона була людиною, яка виплекала наш чудовий заклад.
Із школи-новобудови, з нуля, вона створила творчий, доброзичливий мікроклімат у колективі. Шкільний музей, шкільний театр, ляльковий театр... ВЧИТЕЛЬ вчителів!!!!
Вічна і світла пам'ять про Вас, дорога Людмила Кузьмівна, назавжди збережеться в наших серцях.
І пам'ятаємо ми Вас такою, яка Ви є на фото!

20 березня 2021
Міська гра-конкурс "Музейний квест"!20 березня 2021 року учні ліцею взяли участь у міській тематичній грі-конкурсі «Музейний квест».
Гра проводилася на платформі ZOOM в режимі онлайн.
Учні виконували завдання квесту, знайомилися з історією та діяльністю музея Київського центру туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

16 березня 2021
Вибір підручників для учнів 8-го класу!Протокол педради3 березня 2021
Вітаємо Розумників 227!2 березня 2021 року відбувся фінал XIV сезону інтелектуально-пізнавальної гри "ЮНІОР". Вітаємо команду "Розумники 227" з II місцем!
Так тримати!

25 лютого 2021
150-річчя від дня народження Лесі Українки!…Сором мовчки гинути й страждати,
Як маєм у руках хоч заржавілий меч…

Ці слова належать Лесі Українці, яку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції. Вона народилася 25 лютого 1871 року в Новограді-Волинському під ім’ям Лариса Косач. 150-річчя від дня народження Лесі Українки в нашому ліцеї відзначили наступними заходами:
- оформили фотозони «Лісова пісня» та «150-річчя Лесі Українки»
- декламували вірші Лесі Українки;
- виготовляли лепбуки до 150-річчя Лесі Українки
- організували акцію-флешмоб "Образи Лесиного таланту"

24 лютого 2021
День пам'яті Михайла Громова!24 лютого виповнилося 122 роки з дня народження легендарного командувача 3-ї Повітряної армії, Героя Радянського Союзу Михайла Михайловича Громова. У 1934 році він встановив СВІТОВИЙ рекорд дальності польоту (понад 12 тис. км), а у 1937 здійснив безпосадочний переліт Москва — Північний полюс — США! Вшановуючи пам'ять Михайла Громова учні старших класів підготували інформаційний вісник «Михайло Громов - легендарний командувач 3-ї Повітряної армії» та провели екскурсії до Музею бойової слави 3-ї Повітряної армії для учнів 5-х класів.

20 лютого 2021
Герої не вмирають!20 лютого вся Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності на Майдані Незалежності.
19 лютого 2021 року у ліцеї відбулася лінійка-реквієм «Герої не вмирають» під час якої учні 7-11 класів вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

15 лютого 2021
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав!15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
В ліцеї був проведений урок-реквієм: «Мій біль – Афганістан».
Під час заходу учні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відеофрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг у Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

7 лютого 2021
Інженерний тиждень!Інженерний тиждень — проєкт для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу

Перегляд відео на Facebook5 лютого 2021
Вибір підручників для учнів 4-го класу!Вибір підручників для учнів 4-го класу
Протокол педради2 лютого 2021
Школа і поліція!Сьогодні до ліцею завітала поліція.
Шкільні поліцейські обговорювали з учнями початкових класів тему: "10 головних правил безпеки".

29 січня 2021
День пам'яті героїв Крут!Щорічно 29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами, яка для українського народу стала символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Учні 10-Б класу підготували інформаційний вісник «Крути – бій за майбутнє».
Також між учнями 10-х класів ліцею відбувся брейн-ринг "Історичні події Української революції 1917-1921 років".

26 січня 2021
Про харчування!З 25 січня ліцей повернувся до моделі харчування минулого року. Учні 3-4 знову будуть мають можливість обирати страви із двох запропонованих.
Хочемо зауважити, що система оплати харчування залишається без змін. Перші-четверті класи та пільговики й надалі харчуватимуться безкоштовно.

22 січня 2021
День Соборності України22 січня 2021 року до Дня Соборності України відбувся круглий стіл «Значення соборності України у наш час» у форматі відеоконференцій на платформі Zoom.
Під час круглого столу учні старших класів висловлювали свої думки щодо даного питання. Також згадували іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. — прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
Акт Соборності надав завершеної форми самостійній українській державі.

22 січня 2021
День Соборності УкраїниДень Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.
Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!
Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

Ми всі — одна сім'я, єдина ми родина.
У кожнім нашім «я» — частинка України.
Ми всі — одна сім'я, єдина ми родина.
Мільйони різних «я», а разом — Україна

14 грудня 2020
ПАМ'ЯТІ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди в 5-Б класі пройшов урок-реквієм «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС: трагедія, подвиг, пам’ять», присвячений людям, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
Діти дізналися про трагедію на Чорнобильській атомній станції та переглянули документальний відеоролик присвячений подвигу пожежників, які першими приборкували полум’я на ЧАЕС.

9 грудня 2020
Всеукраїнський тиждень права!9 грудня 2020 року в рамках Всеукраїнського тижня права з метою формування в учнів правової культури громадянина України, що насамперед передбачає свідоме ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, глибокої поваги до законів і правил людського співіснування, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, в нашому ліцеї відбувся правовий брейн-ринг між учнями 9-х класів «Найрозумніший правознавець».
Під час брейн-рингу учні продемонстрували свої знання з правознавства аж в 5 конкурсах, проявили кмітливість, толерантність до суперників.
Перемогу отримала команда 9-Б класу; тільки на 2 бали відстали від них учні 9-В класу. А третє місце посіла команда 9-А класу.
Одна із норм законодавства говорить: «Незнання закону не звільняє від відповідальності». Сподіваємось, що знання дозволить уникнути ситуацій, пов’язаних з порушенням певних норм права.

7 грудня 2020
День учнівського самоврядування!Традиційно в нашому ліцеї пройшов День учнівського самоврядування, 54 учні 6-11 класів побували в ролі вчителів.
"Юні вчителі" дуже відповідально підійшли до своїх обов'язків та провели 59 уроків. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій як учням, так і вчителям. Разом ми - команда!
#Все_буде_добре!

4 грудня 2020
Захисникам України присвячується

2 грудня 2020
16 днів проти насильстваЗ метою підвищення обізнаності з питань протидії насильству вдома та школі учні 6-х класів взяли участь у заняттях з елементами тренінгу "Ми проти насильства"

2 грудня 2020
Ми за життя!Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Люди в усьому світі об'єднуються для демонстрації підтримки людям, що живуть з ВІЛ, та згадують тих, хто помер від пов'язаних зі СНІДом захворювань.
Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією, - саме про це сьогодні йшла розмова з учнями 9-11х класів на уроці "Ми проти СНІДу! Ми за життя!"

1 грудня 2020
Вчимося сортувати сміттяНаш Ліцей 227 імені М М Громова, учасник проектів Kyiv Smart City School, та компанія «Еко-сток» розпочинаємо проект з правильного сортування сміття.
Екозона ліцею з розподільними контейнерами організована у центральній вхідній групі.
Вчимося разом сортувати сміття й робити планету чистішою!

1 грудня 2020
До Дня пам'яті жертв Голодомору
Запали свічкуУчнівське самоврядування ліцею провело круглий стіл «Винищення Голодом. Пам’ять нації» до Дня пам'яті жертв Голодомору, під час якого учні отримали короткі довідки про причини, початок та наслідки страшної трагедії українського народу.
Також учні взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку» та вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять тих людей, які були заручниками страшних років та стали для наступних поколінь прикладом мужності та витримки.

18 жовтня 2020
Осінь золота!За вікном справжня осінь.
А у наших класах осінь заграла яскравими фарбами від дитячих поробок

13 жовтня 2020
Козацька Україна!13 жовтня між учнями 5-х класів відбувся брейн-ринг «Козацька Україна», присвячений Дню Українського козацтва та Дню Захисника України. Команди "Хортиця", "Гетьмани" та "Січовики" демонстрували свої знання з історії, традицій, побуту та звичаїв українського козацтва. Вітаємо команду "Січовики" (учнів 5-В класу) з перемогою!

13 жовтня 2020
До Дня захисника України 2020! (продовження)До Дня захисника України від учнів 8-А класу

Музичне привітання до Дня захисника України від учениці 5-В класу Кринько Анни

10 жовтня 2020
До Дня захисника України 2020!10 жовтня 2020
Патріотичний Non-Stop!10 жовтня 2020 року учні 9-х класів взяли участь у національно-патріотичному фестивалі учнівської молоді міста Києва «Патріотичний Non-Stop», який присвячений Дню захисника України. Учні відвідали презентаційні майданчики національно-патріотичного спрямування, туристсько-спортивні локації, експозицію військової зброї початку ХХ ст., а також побували на оглядовій екскурсії по виставкових залах на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

2 жовтня 2020
День працівників освіти 2020!Привітання з Днем учителя 2020: побажання від учнів 8-В класу

Привітання з Днем учителя 2020: побажання від учнів 8-Б

Привітання з Днем учителя 2020: побажання від учнів 6-Б

Привітання з Днем учителя 2020: побажання від учнів 6-В

Привітання з Днем учителя 2020: побажання від учнів 9-А

Музичне привітання до Дня вчителя 2020 від учня 9-В Мальцева Богдана

Привітання з Днем учителя 2020: побажання від учнів 7-В

Привітання з Днем учителя 2020: побажання від учнів 5-Б

Привітання з Днем учителя 2020 від учнів 6-А

Привітання з Днем учителя 2020 від учнів 5-В

Привітання з Днем учителя 2020 від учнів 7-А29 вересня 2020
Бабин Яр: забуттю не підлягає!28 вересня 2020
ЖИВИ ОРГАНІЧНО!Шостий рік поспіль у стінах ліцею № 227 імені М.М Громова міста Києва проводяться "Тижні екологічного споживача" під гаслом "Живи органічно!" Тижневі інформаційно-просвітницькі заходи мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання та харчування. Сподіваємося, що популяризація цієї проблеми дасть поштовх до більш свідомого щоденного споживацького кошика, а відтак сприятиме покращенню здоров’я населення та збереженню навколишнього середовища

25 вересня 2020
Формуємо мир разом!25 вересня 2020 року учні ліцею взяли участь в VІІ Конгресі юних посланців миру «Усім світом – за мир!», присвяченому Міжнародному Дню миру під гаслом «Формуємо мир разом!», який пройшов в онлайн-форматі через програму ZOOM.

21 вересня 2020
Олімпійський тиждень в ліцеї!9 вересня 2020
Ліцейне життя!Шановна ліцейна родино!
Завершується другий навчальний тиждень. Ми звикаємо вчитися й працювати в нових умовах. Навчаємо, контролюємо санумови!
Фотозвіт про харчування в умовах карантину!
А сьгодні оладки!

1 вересня 2020
День знань 2020!Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Архів новин | 2019-2020 н.р

Архів новин | 2018-2019 н.р

Архів новин | 2017-2018 н.р

Архів новин | 2016-2017 н.р